Paracetamol czopki 250mg x 10 -czopki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe

Paracetamol czopki 250mg x 10 -czopki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe

Brand: Apteka247express
SKU: LK423
5.15 GBP In stock Buy at Merchant

Produkt leczniczy Paracetamol Farmina przeznaczony jest do stosowania w bólach różnego pochodzenia (bóle głowy, mięśnie, miesiączki, po zabiegach chirurgicznych). Preparat ten działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Opakowanie zawiera 10 czopków z wysoką dawką 250 mg paracetamolu. Skład: 1 czopek zawiera substancję czynną: paracetamol 250 mg. Substancja pomocnicza: tłuszcz stały. Wskazania: Lek stosuje się u niemowląt i dzieci w bólach i gorączce różnego pochodzenia, np. przy ząbkowaniu, po szczepieniach, a także w objawowym leczeniu stanów grypopodobnych i przeziębień. Działanie: Czopki Paracetamol Farmina działają przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Przeciwwskazania: Nie należy stosować leku Paracetamol Farmina w przypadku: nadwrażliwości (uczulenia) na którykolwiek ze składników leku, ciężkiej niewydolności nerek lub wątroby.

Variants (1)
  • Default Title — 5.15 GBP — In stock

How AI sees this product

The more complete this product's details, the more confidently AI assistants can understand and recommend it.

75%